Strona glowna Strona glowna Strona glowna

PRZEWODNIK DŁUŻNIKA

Szanowni Państwo, nasza firma wyznaje zasadę, że podstawą biznesowych relacji jest dotrzymywanie umów – zgodnie z powiedzeniem, że „zobowiązania zobowiązują”. Zależy nam na szybkim i polubownym rozwiązaniu każdej zleconej sprawy, dlatego do każdego dłużnika podchodzimy indywidualnie, traktując go z szacunkiem, z poszanowaniem zasad etycznych i przepisów prawa. Rozwiązanie każdej kłopotliwej sytuacji nieuregulowanego zadłużenia to dla nas priorytet, dlatego zachęcamy dłużników do rozmów z naszymi specjalistami w celu uzgodnienia warunków uregulowania zobowiązań. Przygotowaliśmy dla Państwa opis procedur, które ułatwią nam współpracę i indywidualne podejście do konkretnej sprawy.
 

I ETAP:
ROZPOZNANIE I SPRAWDZENIE

 1. Prosimy o uważne przeczytanie pisma, które otrzymali Państwo pocztą, sprawdzając dokładnie  przedstawione wyliczenia.
 2. W razie dostrzeżenia nieprawidłowości należy przygotować odpowiednie dokumenty stwierdzające stan faktyczny wyliczeń.
 3. Następnie prosimy o skontaktowanie się z pracownikiem GKPZ:
  • wybierając numer telefonu umieszczony w prawym dolnym rogu pisma,
  • dzwoniąc na numer ogólny (0-71) 33 45 415 lub (0-71) 72 28 051 (od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00), podając swoje imię, nazwisko oraz numer sprawy, który znajduje się w nagłówku pisma (w lewym górnym rogu).

 Zachęcamy Państwa do nawiązania kontaktu z nami, co z pewnością usprawni sprawdzenie ewentualnych rozbieżności lub wątpliwości w sprawie.

 

II ETAP:
SPŁATA ZADŁUŻENIA

 1. W treści korespondencji od GKPZ proszę odnaleźć wszystkie dane potrzebne do spłaty zadłużenia: numer rachunku, kwota zadłużenia, termin spłaty, tytuł wpłaty.
 2. Po dokonaniu spłaty potwierdzenie wpłaty należy wysłać na numer faksu wskazany w nagłówku pisma od GK PZ albo też na numer ogólny: (0-71) 33 45 430 lub (0-71) 72-28-050. Prosimy o oznaczenie potwierdzenia numerem sprawy, który znajduje się w nagłówku pisma (w lewym górnym rogu).

   

III ETAP:
KONTAKT - POTWIERDZENIE SPŁATY - NEGOCJACJE

 1. Aby upewnić się, że procedura spłaty zadłużenia została zakończona, wystarczy skontaktować się z pracownikiem GKPZ, dzwoniąc pod:
  •  nr tel. umieszczony pod nazwiskiem (w prawym dolnym rogu pisma)
  • lub na numer ogólny 071/ 33 45 415 lub 0-71/ 72-28-051, podając swoje imię i nazwisko wraz z numerem sprawy, który znajduje się w nagłówku pisma (w lewym górnym rogu).
 2. Każde pismo adresowane do GKPZ proszę odpowiednio zatytułować oraz oznaczyć numerem sprawy, który znajduje się w nagłówku pisma (w lewym górnym rogu).
 3. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i uwagi dotyczące pochodzenia zadłużenia, jego wysokości, podstaw prawnych oraz poinformują Państwa o możliwościach polubownego rozwiązania sprawy.

 

Grupa Kapitałowa Południe-Zachód

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba i adres do korespondencji
ul. Wyścigowa 56 C
53-012 Wrocław

tel.:
0-71/ 33-45-415
fax:
0-71/ 33-45-430
email:
biuro@pz.com.pl