O nas

O nas

71 33 45 415 Wyślij wiadomość

Grupa Kapitałowa Południe Zachód

Grupa Kapitałowa Południe-Zachód już od 1998 roku specjalizuje się w profesjonalnym zarządzaniu wierzytelnościami gospodarczymi.

W ciągu 24 lat obecności na rynku firm  wypracowaliśmy całkowicie autorskie, unikalne metody wspomagające zarówno sam proces windykacji jak i zarządzanie portfelami wierzytelności. Dzięki ciągłemu doskonaleniu tych metod i pogłębianiu wiedzy prawniczej, od lat plasujemy się w szeregu najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.

Nasz dynamiczny rozwój, który znajduje odzwierciedlenie w powiększającym się gronie klientów, który niewątpliwie zawdzięczamy naszej kadrze – w pełni zaangażowanej w podejmowane działania, dysponującej wysokimi kwalifikacjami, bogatym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością ekonomicznych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej.

Mogą być Państwo pewni, że przekazując sprawy w nasze ręce, otrzymają Państwo fachową i rzetelną obsługę i sami będą Państwo mogli ocenić jak skuteczne są nasze działania. Gwarantujemy Państwu pełną wiedzę i profesjonalizm poparty doświadczeniem, co w połączeniu z nowatorskim  rozwiązaniami, przekłada się na Naszą wysoką efektywność i skuteczność.

HISTORIA FIRMY

O nas pz 18:20