Kadra kierownicza

Kadra kierownicza

71 33 45 415 Wyślij wiadomość

Kadra kierownicza

Największą wartością Grupy Kapitałowej Południe-Zachód jest zgrana kadra. To dzięki wiedzy oraz ciężkiej pracy naszych specjalistów udało nam się zbudować firmę odnoszącą sukcesy na rynku.

GKPZ to zgrany zespół – wyspecjalizowany, kompetentny i wyposażony we wszechstronne, pogłębiane latami umiejętności praktyczne. Nasz team tworzą fachowcy, potrafiący w pełni zaangażować się w podejmowane działania dysponujący bogatym doświadczeniem oraz doskonałym rozeznaniem wśród ekonomicznych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej.

Piotr Filosek

Piotr Filosek

Dyrektor Finansowy / Prezes Zarządu

Studiował na Politechnice Wrocławskiej, od 1999 roku postanowił związać się z branżą windykacyjną. Zorganizował od podstaw Dział Wywiadu Gospodarczego w Kancelarii Prawnej Południe-Zachód, pełnił również funkcję prezesa Zarządu Polskiej Grupy Windykacyjnej Sp. z o.o. Od 2005 roku jest prezesem Zarządu i dyrektorem finansowym Grupy Kapitałowej Południe Zachód Sp. z o.o.

Jako niestrudzony miłośnik rajdów offroadowych regularnie uczestniczy w wyprawach samochodami terenowymi, zapuszczając się w niedostępne zakątki Europy i Afryki. Ponadto fascynuje go żeglarstwo oraz sporty ekstremalne.

Łukasz Fil

Łukasz Fil

Dyrektor Działu Windykacji / Członek Zarządu

Matematyk z konsekwentnym zacięciem humanistycznym, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Dodatkowo ukończył prowadzony przez Krajowe Stowarzyszenie Mediatorów cykl kursów szkoleniowych dających uprawnienia mediatora sądowego. Od 2000 roku jest związany z Działem Windykacji GKPZ – obecnie pełni funkcję jego dyrektora. W zakresie jego kompetencji leży nadzorowanie prawidłowej pracy tego departamentu.

Świadomy i zaangażowany społecznie obywatel, interesuje się szeroko pojmowaną polityką i gospodarką.

Magdalena Konopka-Filosek

Magdalena Filosek

Dyrektor Działu Prawnego

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, mediatora sądowy. Od 2000 roku pracuje w Dziale Prawnym GKPZ, od 2004 roku sprawnie nim kierując. Odpowiada za wszelkie aspekty prawne działalności firmy, jak formułowanie wszelkiego rodzaju umów, proceduralne dochodzenie należności w postępowaniu sądowym czy śledzenie zmian przepisów, mających wpływ na działalność firmy.

Po godzinach oddaje się dobrej lekturze, pływaniu i grze na pianinie, a zasadniczą porcję pozytywnej energii zdobywa dzięki rodzinie i tańcowi.

Kadra kierownicza pz 09:43