Sekretarka

Sekretarka

71 33 45 415 Wyślij wiadomość

Dołącz do nas…

Sekretarka
Miejsce pracy: Wrocław
nr. ref.: 06.2018

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie sekretariatu.

Zadania:

  • Obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Prowadzenie terminarza rozpraw, posiedzeń i innych czynności w sprawach
  • Prowadzenie wewnętrznych rejestrów oraz ewidencji i ich uzupełnianie o bieżące informacje
  • Przyjmowanie gości firmy
  • Dbałość o dobry wizerunek biura

Wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętności uczenia się, wyciągania wniosków i logicznego myślenia
  • Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych
  • Skrupulatność, wielozadaniowość oraz dokładność w pracy
  • Wysokiej kultura osobistej i miłej aparycji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane wykształcenie administracjne (może być III-V rok studiów)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (system jednozmianowy)
  • Pracę w nowoczesnej firmie w komfortowych warunkach, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Wsparcie merytoryczne specjalistów z zakresu dochodzenia należności
  • Współudział w tworzeniu procesów wspomagających firmę w działaniu i dobrym funkcjonowaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@pz.com.pl, lub na adres siedziby firmy:
Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. Z o.o. ul. Wyścigowa 56 C, 53-012 Wrocław

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wyścigowa 56C.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Sekretarka pz 12:07