LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO

71 33 45 415 Wyślij wiadomość

Dołącz do nas…

Miejsce pracy: Wrocław
nr. ref.: 01.2017

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie budowa zespołu marketingowo-sprzedażowego (docelowo 4 osobowego) a następnie bieżące kierowanie jego pracą.

Zadania:

  • rekrutacja pracowników do zespołu,
  • motywowanie, szkolenie i rozliczanie podległych pracowników,
  • udział w planowaniu zadań marketingowych i sprzedażowych

Oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży produktów niematerialnych dla MŚP,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • silnej motywacji do pracy w sprzedaży,
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna,
  • budżet dający szansę na realizację celów.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@pz.com.pl, lub na adres siedziby firmy:
Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. Z o.o. ul. Wyścigowa 56 C, 53-012 Wrocław

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO pz 15:58