Asystent Działu Prawnego

71 33 45 415 Wyślij wiadomość

Dołącz do nas…

Miejsce pracy: Wrocław
nr. ref.: 01.2018

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie pomoc w bieżącej obsłudze prawnej spraw z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Zadania:

  • zarządzanie korespondencją w prowadzonych sprawach, w tym: od klientów, sądową i od organów administracji,
  • prowadzenie terminarza rozpraw, posiedzeń i innych czynności w sprawach,
  • kontrola spraw na wszystkich etapach postępowania sądowego,
  • sporządzanie pism w postępowaniu sądowym i administracyjnym,
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji firmy i ich uzupełnianie o bieżące informacje.

Wymagamy:

  • wykształcenia kierunkowego – prawo lub administracja (może być V rok studiów),
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej lub firmie windykacyjnej,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętności swobodnego formułowania wypowiedzi,
  • dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności dzielenia zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (system jednozmianowy),
  • pracę w nowoczesnej firmie w komfortowych warunkach, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • wsparcie merytoryczne specjalistów z zakresu dochodzenia należności,
  • możliwość ciągłego uczenia się i zdobywania doświadczenia,
  • współudział w tworzeniu procesów wspomagających firmę w działaniu i dobrym funkcjonowaniu

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@pz.com.pl, lub na adres siedziby firmy:
Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. Z o.o. ul. Wyścigowa 56 C, 53-012 Wrocław

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Asystent Działu Prawnego pz 12:07