Strona glowna Strona glowna Strona glowna

Oferta

Grupa Kapitałowa Południe-Zachód wszechstronnie wspiera przedsiębiorców, świadcząc usługi windykacji krajowej i zagranicznej, monitoringu płatności czy usługi o charakterze zabezpieczającym i prewencyjnym.

W ciągu kilkunastu lat obecności na rynku wierzytelności korporacyjnych doskonale wyszkolony zespół ekspertów naszej firmy wypracował autorskie procedury i metody wspomagające proces windykacji długów oraz zarządzanie portfelami wierzytelności.

    Grupa Kapitałowa Południe-Zachód kieruje swoją ofertę zarówno do firm, jak i instytucji, które na co dzień spotykają się z brakiem solidności płatniczej swoich kontrahentów. Równolegle ze zleceniami komercyjnymi realizujemy zlecenia masowe.

W ramach oferty proponujemy Państwu:

 

W naszych działaniach wykorzystujemy szereg narzędzi i rozwiązań, umożliwiających skuteczne zarządzanie wierzytelnościami, m. in. poprzez unikalne narzędzie – specjalistyczne autorskie oprogramowanie zarządzające procesem windykacji, pioniersko wdrożone przez nas w 2000 roku i wciąż rozwijane.

Unikalne narzędzia i procedury pozwalaja nam na złożenie każdemu klientowi atrakcyjnej i dopasowanej oferty obsługi jego wierzytelności.

Rzetelność oraz dążenie do zapewnienia Państwu maksymalnego poczucia bezpieczeństwa zaowocowały rejestracją naszych baz danych przez GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych).

Przekazując nam swoje sprawy, powierzają nam Państwo to, co najważniejsze – własne zaufanie.

 

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym doradcą:

e-mail biuro@pz.com.pl, lub tel. 0-71/33-45-415 do 417

Grupa Kapitałowa Południe-Zachód

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba i adres do korespondencji
ul. Wyścigowa 56 C
53-012 Wrocław

tel.:
0-71/ 33-45-415
fax:
0-71/ 33-45-430
email:
biuro@pz.com.pl